Üniversite, Geliştirme Vakfı ve Dernek Yönetimi İftar Yemeğinde Buluştu

İftar yemeğinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Gümüş, Üniversite Genel Sekreteri Adnan Er, Üniversite Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun Mertoğlu, Mezunlar Derneği Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Abdulmuttalip Pilatin, Üniversite Kariyer Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Midilli ve Mezunlar Derneği yönetimi katıldı.

Üniversite Mezunlar Derneği Kurucu Üyelerinden olan Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu toplantıda Üniversitemiz Mezunu ve Mezunlar Derneği üyesi olarak Rize Milletvekili adayı olmasının önemli olduğunu vurgulayarak "Hem Rize'de hem de Türkiye'de daha yapacak çok işimiz var" dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Gümüş ise Üniversite Mezunlar Derneğinin mezunlarla olan iletişimi sağlaması ve öğrencilerin üniversiteyle olan bağlarını devam ettirmesi açısından önemli olduğunu vurguladı.

Mezunlar Derneği Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Abdulmuttalip Pilatin ise Üniversite, Üniversite Geliştirme Vakfı ve Dernek üyeleriyle birlikte ile bir arada iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Geliştirme Vakfı ve Üniversite yönetimine Mezunlar Derneğine verdikleri destek ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Ayrıca Kuzuoğlu Grup, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Mezunlar Derneği'nin önümüzdeki günlerde yapacak olduğu "Staj ve Staj Sonrası İşe Alım Protokolü" hakkında bilgi vererek Üniversite, Geliştirme Vakfı ve Dernek olarak işbirliği halinde üniversiteyi çok daha iyi yerlere çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.